Sprawdź składki OC AC:Powiązane artykuły


brak powiązanych artykułów

Kalkulator OC AC PZU


Kalkulator OC PZU jest dostępny od grudnia 2008 roku. Narzędzie to pozwala obliczyć indywidualną składkę na ubezpieczenie samochodu.

Co bierze pod uwagę wyliczając składkę oc PZU?

Polecamy dobre Ubezpieczenie samochodu:

AXA DIRECT – Ubezpieczenie OC już od 313 zł/rok

Kalkulator OC AXA Direct

Składka wyliczona 03.02.2014, kierowca z Częstochowy, 60% zniżek, 32 lata, samochód Ford Focus CC 1.6 z 2010 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

Proama - Nawet 70% zniżki na OC/AC dla dobrych kierowców!
Kalkulator OC Proama


Spośród kryteriów, jakie bierze pod uwagę kalkulator OC PZU przy obliczaniu składki na ubezpieczenie oc PZU najbardziej rzuciło się nam w oczy to, że kalkulator OC PZU nie pyta o płeć, ani też o innych kierowców czy współwłaścicieli samochodu, który chcemy ubezpieczyć. Nie zadaje także pytania o to, jak długo mamy prawo jazdy. Ten licznik oc zdecydowanie przypadł nam do gustu!

A wiadomo, jeśli chcemy mieć tanie OC kalkulator jest niezbędny - jeśli chcemy poznać koszt AC PZU kalkulator oc i ac PZU da nam możliwość policzenia, a potem już sobie sami porównamy z tym, ile płacimy u dotychczaswoego ubezpieczyciela. Wystarczy, że spędzimy kilka minut dosłownie na wypełnianiu prostego formularza. Wiadomo - coś za coś i chcąc mieć naprawdę najtańsze OC AC, trzeba samemu porównać składki ubezpieczeń. Tego nie powie nam żaden agent! Ale na porównaniu składek można sporo zaoszczędzić, Sprawdziliśmy to osobiście, licząc ceny PZU OC AC dla 3 różnych kierowców. Wyniki naszych kalkulacji można sprawdzić poniżej. Dlatego też jesteśmy zdania, że udostępniając kalkulator PZU wychodzi naprzeciw klientom i nie wstydzi się swoich cen. Dlatego można powiedzieć, że pzu ac oc to produkt jak najbardziej konkurencyjny.

Wygoda korzystania z kalkulatora OC PZU


Jeśli idzie o ergonomię narzędzia jakim jest udostępniony przez PZU kalkulator OC AC mamy dwojakie odczucia. Z jednej strony uciążliwe jest klikanie przycisku „dalej” po każdym pytaniu kalkulatora oc PZU, tylko po to by pojawiło się następne pytanie.

Znacznie przedłuża to wyliczanie swojej składki OC. Z drugiej strony narzędzie pozwala na szybkie przeliczanie pod koniec kalkulacji, co nie jest regułą. Równie szybko kalkulator ładuje po tym nieszczęsnym kliknięciu kolejne pytania. Dlatego kalkulator OC PZU generalnie oceniamy pozytywnie.

Dla każdego poszukującego OC PZU kalkulator ten będzie niezwykle pomocnym narzędziem. Pozwoli szybko obliczyć składki oc ac PZU. Tak, bo narzędzie to w zasadzie powinniśmy nazywać: pzu kalkulator OC AC, gdyż pozwala obliczyć cenę oc w pzu, ale też oc i ac pzu. Dzięki temu możemy kupić oc ac najtaniej.

 

Przykładowe ceny OC w PZU


Skorzystaliśmy z kalkulatora OC PZU i obliczyliśmy składki na ubezpieczenie oc PZU dla trzech samochodów.

Ubezpieczenie oc dla Opla Corsy 1.1 z 2001 roku, na benzynę, o przebiegu 180 000 km, którego właścicielką jest 25 letnia mieszkanka Bielska Białej, nie posiadająca zniżek na ubezpieczenie oc to koszt w wysokości 857 zł. Ubezpieczenie OC AC w PZU dla tej pani wyniesie:2523 zł.

Ubezpieczenie Audi A3 z 2003 roku z silnikiem 1.9 TDI, o przebiegu 200 000 km, którego właściciel mieszka w Biłgoraju będzie kosztować 503 zł. Natomiast za Pakiet OC AC zapłaci on 2396 zł

Ubezpieczenie Renault Megane z 2006 roku, z silnikiem dCi2.0, którego właścicielem jest 30 letni mieszkaniec Goleniowa z 10% zniżką na ubezpieczenie OC to koszt w PZU 1010 zł. Koszt Pakietu OC AC to 3872 zł.

Dzięki takim wyliczeniom wiemy, że kalkulator OC AC PZU jest pomocnym narzędziem. Zajęło nam to może dwadzieścia minut, a już wiemy, jakie są ceny pzu oc ac.

Sprawdź składkę OC: Kalkulator OC PZU

 


AXA Direct = Niskie składki


AXA DIRECT – Ubezpieczenie OC już od 313 zł/rok (Ford Focus 1.6 z 2010 roku, mężczyzna, Częstochowa, 32 lata, 60% zniżek)  Axa Direct LogoLINK4 - Nowa promocja!


LINK4 oferuje ubezpieczenie OC AC tańsze o ponad 300zł LINK4 logoOC = AC - Przeniesienie zniżek


Aviva Direct W nowej promocji oprócz atrakcyjnych cen ubezpieczenia OC oferuje przeniesienie zniżek z OC na AC. Aviva LOGO